DOBRE PRAKTYKI EKONOMII SPOŁECZNEJ W POWIECIE DĘBICKIM - GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZE PRZEDSIĘBIORSTWO SPOŁECZNE ROKU

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych organizuje III już edycję Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku, który wyłoni firmy społeczne najlepiej przygotowane do konkurencji na wolnym rynku, jednocześnie wypracowujące istotny zysk społeczny. 

Celem Konkursu jest wsparcie najbardziej przedsiębiorczych podmiotów ekonomii społecznej poprzez promocję produktów i usług wysokiej jakości, konkurencyjnych rozwiązań marketingowych, innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych oraz umiejętnego działania biznesowego dla realizacji celów społecznych. W powiecie dębickim jedną z instytucji działającej w tym obszarze jest Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”. Każdy, kto wie, jak wiele pracy, jak wiele wysiłku wkładają wszyscy współpracownicy w rozwój tego społecznego przedsiębiorstwa, może dzisiaj potwierdzić to, poprzez głosowanie – w tym celu wystarczy kliknąć link znajdujący się poniżej, zaznaczyć swój wybór na liście, wpisać adres e-mail i wcisnąć przycisk Zagłosuj. Organizacja, która zwycięży otrzyma nagrodę finansową, która pozwoli na dalszy rozwój – zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Konkurs na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku – kliknij tutaj

Stosujemy pliki cookies w celach statystycznych i marketingowych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.