ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY PRZEDSIĘBIORCÓW Z POWIATU DĘBICKIEGO - POWSTANIE BROSZURA O RYNKU PRACY

Starostwo Powiatowe w Dębicy przygotowuje do druku broszurę informacyjno-promocyjną dla absolwentów szkół gimnazjalnych powiatu dębickiego, z ofertą edukacyjną szkół zawodowych na rok szkolny 2016 /2017. Broszura zawierać będzie także, informacje dotyczące nowych, poszukiwanych na rynku pracy, zawodów oraz specjalności, jak również prezentacje firm i przedsiębiorstw współpracujących z Powiatem Dębickim w zakresie dostosowania oferty kształcenia do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców. 

Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą w tym zakresie, proszeni są o wypełnienie i przesłanie wypełnionej ankiety (w załączeniu), za pośrednictwem poczty, na adres Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy, 39 – 200 Dębica, ul. Parkowa 28 lub drogą elektroniczną, na adres k.rokosz@powiatdebicki.pl, do dnia 27 listopada 2015 r. 

Po zweryfikowaniu propozycji, Starostwo Powiatowe pozostanie w kontakcie, celem uzgodnienia treści oraz materiału fotograficznego, przewidzianego do druku. Folder informacyjny ma ukazać się w drugim trymestrze 2016 roku. 

Źródło: na podstawie komunikatu ze strony www.powiatdebicki.pl 

Pliki do pobrania

Ankieta dla przedsiębiorców – plik DOC

Stosujemy pliki cookies w celach statystycznych i marketingowych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.