WYSTARTOWAŁ NABÓR WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU „DZIAŁAJ LOKALNIE” EDYCJA 2020

Organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z powiatu dębickiego po raz kolejny będą mogły pozyskać dotację w wysokości do 6.000 zł, na realizację projektów w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce i Lokalnymi Partnerami. Wnioski będą przyjmowane do dnia 28 czerwca 2020 r. – przyjmować je będzie funkcjonujący na terenie powiatu dębickiego Ośrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu – który tegoroczną edycję realizuje w partnerstwie z Jednostkami Samorządu Terytorialnego: Gminą Dębica, Miastem i Gminą Pilzno, Gminą Żyraków oraz firmą TIKKURILA POLSKA S.A. 

Dzięki Programowi „Działaj Lokalnie” można pozyskać wsparcie dla inicjatyw i działań, które angażują lokalną społeczność wokół określonego celu i dobra wspólnego. Z uwagi na sytuację powodowaną przez epidemię Covid-19, tegoroczna edycja Programu będzie nakierowana na walkę i przeciwdziałanie negatywnym skutkom wirusa. Okoliczności wywołane przez epidemię znacząco wpłynęły na codzienne życie mieszkańców. Uwidoczniły też wiele potrzeb i trudności, z którymi przyszło im się borykać. Chodzi o to, aby tych potrzeb i trudności wywołanych przez epidemię było coraz mniej, aby redukować je z każdym dniem, z każdym tygodniem. Temu właśnie ma służyć tegoroczna edycja „Działaj Lokalnie” – ocenia Prezes Dębickiego Klubu Biznesu Zbigniew Nosal. 

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji Programu zostaną przedstawione podczas spotkania on-line, które odbędzie się w piątek 5 czerwca 2020 r. o godz. 18:00. Podmioty, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, muszą zgłosić chęć uczestnictwa na adres: poczta@dkb.info.pl – po rejestracji, przekazany zostanie odpowiedni link z adresem do telekonferencji. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami.  

Więcej informacji o Programie „Działaj Lokalnie” edycja 2020 można znaleźć w zakładce: OŚRODEK DZIAŁAJ LOKALNIE – DZIAŁAJ LOKALNIE – EDYCJA 2020 (http://www.karierawdebicy.pl/dzialaj-lokalnie/konkurs-grantowy-2020/). 

Dodatkowe informacje o „Działaj Lokalnie” również na: http://dzialajlokalnie.pl/


Projekt dofinansowano ze środków Programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu i Lokalnymi Partnerami: Jednostkami Samorządu Terytorialnego: Gminą Dębica, Gminą i Miastem Pilzno, Gminą Żyraków oraz firmą TIKKURILA POLSKA S.A.


Stosujemy pliki cookies w celach statystycznych i marketingowych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.