Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - STARTUJE KOLEJNY CYKL DYSKOTEK NA LODZIE - TIKKURILA LODODISCO

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się kolejny cykl tematycznych dyskotek na lodzie „Tikkurila Lododisco”. Na miejskim lodowisku w Dębicy odbędą się trzy kolorowe spotkania z Tikkurila, przy czym każde z nich zostanie zorganizowane w innym stylu i klimacie.  

Na pierwszą odsłonę bieżącej edycji – pod tytułem „W krainie EMOTek” – w imieniu organizatorów zapraszamy już w najbliższy piątek, 30 listopada, w godz.17:00-21:30. 

Tym razem uczestnicy zostaną przeniesieni w świat złotych, żółtych i słonecznych kolorów, gdzie będą bawić się razem z EMOTKAMI! Dla uczestników przygotowane zostały konkursy i zabawy oraz zapasy mega pozytywnej energii! 

Kolejne edycje:
– Kraina Lodu (28 grudnia 2018)
– Pluszaki atakują (8 lutego 2019).

W imieniu Burmistrza Miasta Dębica, MOSiR Dębica oraz firmy Tikkurila – wyłącznego sponsora imprezy – zapraszamy całe rodziny do wspólnej kolorowej zabawy na lodowisku!  

Wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy (70 minut). 

Źródło: informacja prasowa Tikkurila Polska S.A.

Stosujemy pliki cookies w celach statystycznych i marketingowych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.